O nás

Vrchařská koruna Českého středohoří byla založena na podzim 2017 Danielem Vinterou a Lubošem Brantem. Oficiální organizaci převzal zapsaný spolek Cyklo Teplice, který pořádá cyklistické vyjížďky pro veřejnost, a VKČS tak vhodně doplňuje činnost spolku.

Napište nám
vkcs(a)cykloteplice
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 • Jak doložit, že jsem byl na vrcholu?

  V dnešní době moderních technologií není problém doložit účast na VKČS. Obecně se nejvíce doporučuje pořídit si vlastní selfie na vrcholu, nejlépe s objektem, který jednoznačně potvrdí návštěvu vrcholu (rozcestník, rozhledna apod.). V případě výpadku fotoaparátu ale uznáme i GPS trasu.

 • Musím jet na kole?

  Podmínkou je vlastní silou, můžete si tedy vzít co uznáte za vhodné mimo motorky nebo auta. Klidně tam dojděte pěšky :) Ale jen cyklisté jsou zařazeni do hlavní kategorie.

 • Vážně je účast zadarmo?

  Ano, příroda vrcholy vytvořila sama a my na nich vydělávat opravdu nechceme. Projekt VKČS financuje Cyklo Teplice ze sponzorských darů a příspěvků členů. Kromě vstupného na některé rozhledny Vás účast nic stát nebude.

 • Co získám účastí?

  Především dobrý pocit, děláte to pro sebe, ne pro nás ;) Ale jako bonus Vám vytvoříme diplom :)

 • Proč organizujeme VKČS

  Celou filozofií vrchařských korun je zvednout lidi ze svých gaučů a ukázat jim, jak rozmanitý je jejich kraj. To je myslím velmi ušlechtilý cíl, a tak jsme se rádi připojili.

 • Chcete nám přispět?

  Určitě se bránit nebudeme :-) napište nám, a domluvíme se.

Search